HAKKIMIZDA

Kaliteli Yaşam Herkesin Hakkı!

Çağdaş İnşaat Ltd.

Ülkemizde inşaat sektörünün yükselmeye başladığı 1980′li yıllarda faaliyetine başlayan Çağdaş İnşaat, Türkiye’nin birçok bölgesinde modern yapılar oluşturmuştur.

Türkiye’de site planlarının oluştuğu ilk yıllar olan 80′li yıllarda Antalya’da 72 dairelik blokların üretimine başlayarak ilk ciddi boyutta toplu konut inşaatını gerçekleştirmiştir. Çeşitli şehirlerde toplu konut, siteler, villa-köşk, apartman ve endüstriyel fabrika inşaatları gerçekleştirilmiştir.

Çağdaş İnşaat, 2007 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa’da semtin çehresini değiştiren ve modern bir yapı olan GOPARK Kültür tesislerini 37.000 m2 alan üzerine inşaa ederek portföyüne harika bir yapının daha katılmasının gururunu yaşamıştır.

Şu anda Gebze’de, ilçenin modern yaşamına katkıda bulunacak olan, 86 daireden oluşan “Marka Kent” projemizin inşaatı devam etmektedir.

Çağdaş Kurumsal

Misyon

Çeyrek asırlık deneyimli kadromuzla inşaatlarınızda ekonomik ve profesyonel çözümler üretmek.

Vizyon

Nitelikli insan kaynaklarımızla geleceğin Türkiye'sinin inşasında ve şirketimizin 15. yılını kutlayacağı 2020 yılında sektörün önemli aktörlerinden biri olmak.

Kalite Politikası

Şirketimizin ana prensiplerinden biri, inşaat sektörünün her faaliyet alanında toplam kalite kriterlerini eksiksiz yerine getirmektir.